Prenájom žeriavov

Naša firma ponúka do prenájmu autožeriavy s nosnosťou do 20 a 28 ton typu Tatra a Liebherr s nosnosťou 45 ton a dosahom 50 metrov. Tieto autožeriavy sú určené na stavebnomontážne práce vyššieho a stredného rozsahu. Podvozky Tatra sú spoľahlivé a dokážu sa dostať aj v náročnejších neupravených terénoch, čo je prednosťou pri stavbách v počiatočnom štádiu. Vzhľadom na túto skutočnosť sú na našom stavebnom trhu aj najpoužívanejšie.

  

Hore

 

Výkopové práce

Ponúkame zemné a výkopové práce, odvoz stavebného materiálu, búranie betónových a železobetónových plôch, demolácie prízemných objektov, úprava terénu, manipulácia s nákladom.

Hore

Nadrozmerná preprava

Výhoda lodnej prepravy sa prejavuje hlavne pri veľkotonážnej preprave, ktorú už dlhodobo cestná preprava a premávka neumožňuje alebo časovo a finančne komplikuje. Nadrozmernú prepravu loďami vykonáva firma KTG s.r.o. Táto spoločnosť vznikla v roku 1993 ako fyzická osoba. S postupom času sa KTG vnútrozemská riečna doprava zapísala do obchodného registra ako KTG s.r.o. s účinnosťou od 1.7.2008. Lode Firmy KTG pracujú na celom území Európy. Naše dlhoročné skúsenosti nás predurčujú, že firma KTG s.r.o. je spoľahlivým účastníkom v lodnej preprave. Naša spolupráca je úzko spätá aj s pozemnými prepravcami. Sme si vedomí toho, že podmienkou úspešnosti týchto naších služieb je predovšetkým dobrá spolupráca s našími obchodnými partnermi.

 

Hore

 

Prenájom vežových žeriavov

Firma GT Žeriavy ponúka široký žeriavový park firmy Terex Comedil. S narastajúcimi požiadavkami v stavebníctve firma Terex Comedil vyvíja žeriavy spĺňajúce najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

Naším prvoradým cieľom je, aby sme so žeriavmi Terex Comedil zabezpečili v stavebníctve 100 % spoľahlivosť a bezpečnosť pri práci. Vzhľadom k tejto skutočnosti sa žeriavový park neustále obnovuje a drvivá väčšina žeriavov nie je staršia ako 4 roky.

Žeriavy fy Terex Comedil sú vybavené najmodernejšou technológiou vo všetkých svojich segmentoch a nie v poslednom rade aj frekvenčným meničom, ktoré výrazne prispievajú ku komfortnému a užitočnému chodu žeriava. Pri používaní frekvenčného meniča prenajímateľ ušetrí cca. 1/3 energií pri prevádzkovaní žeriavu. / merané údaje/.

Využitie žeriavu je možné v každom odvetví priemyselného trhu. Ponúkame žeriavy od 60 – 330 tm s nosnosťou od 2,5 – 16,0 t.

Po obdržaní dopytu na vežový žeriav podložený aspoň čiastočnou dokumentáciou o mieste na nasadenie Vám naši odborníci vypracujú pre Vás najvýhodnejšie riešenie pre stavbu a nasadenie typu žeriavu.

K žeriavom dodávame kompletný servis, montáž, demontáž, preprava, revízia a servis v čo najkratšej možnej lehote.

Žeriavy Terex Comedil sú konštruované do tvaru T, čo umožňuje nasadenie viacerých žeriavov v tesnej blízkosti s prekrývajúcimi sa výložníkmi s čo najmenšou výškovou stratou.

Tu si viete pozrieť Technické parametre žeriavov.

Hore